اکثر خانم ها تنها یک مدل بستن روسری بلد هستند و در بیشتر مهمانی و مراسمات با همان مدل تکراری حضور دارند، جالب است که بدانید مدل بستن روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمییت بالایی برخوردار است و باعث می شود تا استایل شما بسیار زیبا و شیک شود. در این مقاله قصد داریم تا آموزش بستن روسری قواره بزرگ را بگوییم پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا مدل های مختلف بستن روسری قواره بزرگ آشنا شوید و بتوانید در مهمانی و مراسمات خود بدرخشید .

روسری چیست؟

در ابتدا شاید بهتر است که به این سوال پاسخ بدهیم ، روسری در واقع نوعی پوشش می باشد که از جنس های مختلفی همچون: پارچه، پلی استر، نخ، حریر، مام، ابریشم و ساتن می باشد. روسری باعث می شود تا مو و گردن شما پوشیده شود و زیبایی به استایل و ظاهر شما می دهد . در واقع به این معنی است که روسری تنها برای حجاب نمی باشد و برای زیبایی استایل هم مورد استفاده قرار می گیرد.

قواره های روسری

در این مطلب قصد داریم تا نحوه بستن روسری قواره بزرگ را به شما بگوییم اما لازم است که با قواره های روسری آشنا شوید:

  • قواره ۷۰ : این نوع روسری مناسب کودکان در رده سنی ۳ تا ۱۵ سال می باشد.
  • قواره ۹۰ : این نوع روسری مناسب نوجوانان است، برای این رده سن کودک کوچک و بزرگسال بسیار بزرگ است.
  • قواره ۱۰۰ : این نوع روسری امروزه کمتر مورد پسند قرار می گیرد مناسب استفاده با گیره روسری است نباید این نوع روسری را گره زد.
  • قواره ۱۱۰ : اگر به دنبال روسری هستید که بتوان آن را گره زد و گردن هم به خوبی پوشیده نشود بدون شک همین قواره است.
  • قواره ۱۲۰ : استانداردترین نوع روسری هستند با همه نوع سلیقه ای می توان آن ها را استفاده کرد.
  • قواره ۱۴۰ : در واقع نوع جدیدی از روسری هستند که مخصوص گره زدن های لاکچری و خاص طراحی شده‌اند، شما می توانید این روسری‌ها را با مدل های مختلف گره استفاده کنید.
آموزش بستن روسری قواره بزرگ

مدل بستن روسری قواره بزرگ

لازم است که شما در مهمانی های رسمی خود، محل کار، پیاده روی و موارد دیگر مدل مخصوص روسری خود را داشته باشید. در ادامه چند مدل آموزش مدل روسری قواره بزرگ را می گذاریم. این مدل بستن روسری به ظاهر و استایل شما زیبایی و تنوع منحصر به فردی می دهد و می توانید از این مدل روسری ها که معرفی می کنیم ایده بگیرید و استایل های متفاوت داشته باشید.

بستن روسری با حجاب
بستن روسری دخترانه
بستن روسری ساتن
بستن روسری قواره بزرگ

طرح های روسری قواره بزرگ

امروزه استفاده از روسری قواره بزرگ در میان بانوان بسیار محبوب می باشد و این مدل روسری ها از تنوع و طرح های زیادی برخوردار می باشد. اما برای استفاده از روسری قواره بزرگ لازم است که نحوه بستن آن ها را بدانید و برای بستن آن ها روش های زیادی وجود دارد که در این مطلب مدل های محبوب و ترند را معرفی کردیم. برای بستن این مدل روسری لازم است که تمرین و تکرار داشته باشید تا به راحتی این کار را انجام دهید . برای بستن روسری  حتما به فرم صورت خود هم توجه کنید.

نکاتی که در هنگام خرید روسری قواره بزرگ باید توجه کنید

قیمت : یکی از مهم ترین نکته ای که باید در خرید روسری خود توجه کنید قیمت می باشد.  قبل از هر کاری میزان بودجه خود را مشخص کنید، با این کار مدل هایی که با قیمت مورد نظر شما مطابقت ندارند خود به خود حذف می شوند و انتخاب برای شما راحت می شود.

نوع استفاده:  تعیین کنید که روسری خود را برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید. با مشخص کردن انتخاب و خرید روسری برای شما راحت تر خواهد بود

جنس‌روسری: در واقع نوع روسری‌ها با توجه به جنس آن ها مشخص می شود، شما با توجه به نوع استفاده خود می توانید با توجه به نوع فصل و استفاده جنس‌روسری خود را مشخص کنید.

قواره: قواره روسری‌ها به سن و سلیقه فرد بستگی دارد، معمولا از قواره ۷۰ شروع می شوند و به قواره ۱۴۰ ختم می شوند، شما با توجه به سن و نوع مدل بستن و گره زدن می توانید نوع آن را مشخص کنید.

نکاتی که در هنگام خرید روسری قواره بزرگ باید توجه کنید

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با روسری قواره بزرگ آشنا کنیم و در کنار آن چندین مدل محبوب و امروزی از بستن روسری قواره بزرگ را هم آموزش دادیم با تمرین و تکرار این مدل ها می توانید به استایل خود ظاهری متفاوت و زیبا بدهید و در مهمانی های خود بدرخشید. مروا مزون یکی از سایت های برتر در زمینه فروش آنلاین روسری های قواره بزرگ در طرح های متفاوت و زیبا می باشد.