در این مطلب قصد داریم بافت جلوی مو برای زیر شال و روسری را مورد بررسی قرار دهیم و انواع مدل های بافت مو زیبا و شیک را به شما معرفی کنیم. شما می توانید از این طرح ها ایده بگیرید و بافت مو زیبایی داشته باشید و یک استایل شیک و زیبا برای خودتان بسازید. در واقع حالت دادن مو زیر شال و روسری موضوع مهمی است و تاثیر زیادی در استایل شما دارد.

تاثیر بافت مو زیر شال و روسری

قبل از معرفی مدل ها بافت جلوی مو برای زیر شال و روسری بهتر است که با اهمیت تاثیر آن آشنا شوید. باف مو در زیبایی جذابیت خانم ها تاثیر زیادی دارد و اگر قصد دارید که در چهره خود تغییری ایجاد کنید می توانید از انواع مدل بافت مو استفاده کنید تا تغییر را در چهره خود ببینید. همچنین شما می توانید برای بافت از مو های موقت و دائمی استفاده کنید.

تاثیر بافت مو زیر شال و روسری

آشنایی با انواع فرم صورت

فرم صورت گرد

برای صورت های که گرد هستند، باید دقت کنید که نوع شال و مدل مو شما ارتفاع پیشانی را کم نکند. برای این کار می توانید از هدبند های رنگ روشن استفاده کنید و ارتفاع پیشانی شما بیشتر نشان داده می شود. همچنین دقت کنید که کناره‌ های شال و روسری خود را تا نزنید. برای افرادی که صورت‌ های گرد دارند.

فرم صورت مثلثی

برای صورت های مثلثی، برای انواع مدل مو زیر شال باید به گونه ای عمل کنید که عرض پیشانی شما کم شود. در این فرم صورت عرض چانه کم است و با کم کردن عرض پیشانی، پیشانی و چانه شما متناسب می شود.

فرم صورت مربعی یا ذوزنقه ای

فرم صورت مربعی به مانند فرم صورت مستطیلی شکل است. فرم صورت ذوزنقه ای دو مدل موجود است، در مدل اول عرض پیشانی از عرض چانه کمتر می باشد که در این نوع فرم صورت باید شال و روسری خود را به گونه ای ببندید که لبه های فک صورت پوشیده شود. توجه داشته باشید که در این نوع فرم صورت برای مدل مو خود از هدبند و تل زیر شال استفاده نکنید.

در نوع دوم عرض پیشانی از عرض چانه بزرگتر است که در این نوع فرم صورت از هدبند های تیره می توانید استفاده کنید. برخی از افراد هم دارای فرم صورت قلبی شکل هستند به این صورت که چانه کوچکی دارند اما پیشانیشان بلند است.

مدل های بافت جلوی مو برای زیر شال و روسری

یکی از مدل های جذاب و زیبا برای بافت مو، مدل تلی است. به این صورت که قسمت جلوی مو خود را به صورت تلی ببافید. می توانید قسمت جلوی مو های خود را به صورت کج فرم دهید و بخشی از موها را جدا کنید سپس قسمتی را که جدا کرده اید بافت ساده و یا مدل دار بزنید با این مدل مو بسیار متفاوت و زیبا خواهید شد. مدل بافت جلوی مو تل دو رشته ای هم مدل راحت و جذابی است که می توانید از آن ایده بگیرید، در این مدل دو رشته بافت مو تل مانند در بالای چتری موها، بافته می شود که مناسب دورهمی های دوستانه و یا مراسم‌ عروسی است.

از بافت های محبوب و جذاب برای زیر شال و روسری، بافت های فرانسوی و آفریقایی است. این مدل بافت ها خاص هستند. بافت مو یک طرفه هم استایل زیبایی است و به این صورت می باشد که، باید از جلوی موهایتان کمی جدا کنید و همه رو به یک طرف شانه زده و شروع به بافت کنید و به هر طرف که خواستید روی سرتان ثابت کنید. یکی از مدل های بافت مو برای زیر شال و روسری استفاده از بافت موی ظریف و منظم است. بافت تیخ ماهی وسط نیز یکی از بافت های جلوی مو هست که با کمی پوش دادن به جلوی مو و شروع با تیخ ماهی تا وسط سر و بعد تمام مو را دم اسبی ببندید.

بافت مو مو کوتاه

به طور کلی برای بافت جلوی مو برای زیر شال و روسری ممکن است که مو های شما کوتاه باشد. در واقع اگر شما مو های کوتاه و متوسطی دارید می توانید آن را سشورا بکشید و پس از صاف کردن از بافت های مدل تلی استفاده کنید که برای مو های کوتاه بسیار زیبا است.

بافت مو مو کوتاه

بافت مو بلند

اگر مو های بلندی دارید در ابتدا مو های خود را مرتب کنید و به خوبی صاف کنید. برای مو های بلند شما می توانید از نواع بافت مو استفاده کنید. بافت مو یک طرفه، بافت های آفریقایی و فرانسوی، بافت تیغ ماهی، و بافت های دو طرفه و بافت های تلی  بسیار جذاب و زیبا خواهد شد و با استفاده از این بافت ها زیر شال و روسری می توانید استایل جذاب و زیبایی داشته باشید.

بافت مو بلند

کلام آخر

در این مقاله با مدل های بافت جلوی مو برای زیر شال و روسری را به شما معرفی کردیم با آشنایی با این مدل بافت ها می توانید یک استایل شیک و مرتبی داشته باشید. همچنین لازم است تا شما را با مروا مزون آشنا کنیم، مروا مزون فروشگاه آنلاین انواع شال و روسری است.