با شروع فصل پاییز و سرما شما انتخاب های زیادی برای پوشیدن دارید، گزینه های همچون: چکمه‌های کوتاه و بلند، انواع لباس‌های بافتنی، پالتو، کلاه و… می باشد که برای شما یک استایل زیبا می سازد و در کنار آن شما را در فصل سرما گرم می کند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

معرفی اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱

اکسسوری یا لوازم جانبی که در سال ۲۰۲۱ معرفی شده است در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی است و در طراحی آن ها خلاقیت زیادی به کار برده شده است. در اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱ شما می توانید شاهد: عینک‌ها، بخصوص عینک‌های اسکی و آفتابی، کیف‌ها در انواع طراحی‌ها و کفش‌هایی باشید که از پاشنه و کفی بسیار بزرگی باشید.

کیف کمری

یکی از اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱ استفاده از کیف های کمری است. در واقع به جای این که کیف های خود را در دست داشته باشید می توانید آن را به کمر خود ببندید. توجه داشته باشید که خیلی از خانم ها همیشه دست شان پر از خرید است و نگه داشتن کیف برایشان سخت است و همینطور ممکن است که کیف هایشان را جا بگذارند. فرقی نمی کند که چه لباسی به تن تان است، این مدل کیف روی شوار، مانتو یا حتی دامن هم زیبا به نظر می رسد. کیف های کمری، یکی از محبوب ترین مدل کیف های فشن شوهای کنونی شناخته شده اند.

کیف کمری
ساعت

یکی از اکسسوری های پاییزی سال ۲۰۲۱ ساعت ها می باشند. به خصوص که امسال ساعت های مردانه کمی ترند شده است به عنوان مثال خانم ها علاقه زیادی به ساعت های مردانه دارند. اگر شما هم دوست دارید کمی به کلکسیون ساعت های خود تنوع دهید، و کمی از ظرافت ساعت های زنانه دور بمانید، ساعت های کلاسیک نقره ای یا طلایی صفحه گرد مردانه، بهترین انتخاب برای این فصل شما خواهد بود.

ساعت
استفاده از کفش های خز دار

خیلی از خانم ها از کفش های پاشنه بلند دوری کرده و کفش های تخت خز دار می پوشند که امسال در مد پاییز می توانیم این مدل کفش ها را ببینیم. این مدل کفش ها علاوه بر زیبایی که دارند بسیار راحت هستند.

گوشواره های بزرگ

یکی از اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱ استفاده ازگوشواره های بزرگ است. اگرچه تا الان استفاده از گوشواره های کوچک مد بوده است اما در فشن پاییز می توانیم استایل بانوان با گوشواره های بزرگ را شاهد باشیم. با استفاده از گوشواره های بزرگ جواهرات دیگر را فراموش کنید.

گوشواره های بزرگ
استفاده از دستکال گردن

اگر سبک راک هستید و به این سبک ها علاقه دارید می توانید از استایل دستمال گردن استفاده کنید. در واقع برای داشتن چنین استایلی تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک تکه پارچه یا روبان است. شما می توانید با سلیقه خود آن را دور گردن خود ببندید و استایل زیبایی داشته باشید.

کفش های تخت باروک

از دیگر اکسسوری پاییزی سال ۲۰۲۱ کفش های تخت باروک است. این مدل کفش های جدید در مقایسه با مدل های قدیمی خود دارای چند سانت پاشنه هستند و این مدل کفش ها با شلوار های جین به رنگ روشن یا شلوار های برمودا بسیار زیبا خواهد بود.

کفش های تخت باروک
استفاده از کیف جعبه ای

کیف مکعبی یا جعبه ای یکی از ترند های اخیر می باشد و جز اکسسوری های پاییزی هم به حساب می آید. این مدل کیف ها دارای ظاهری مربعی و خشک هستند و یکی از انتخاب های عالی برای فصل سرما است. بر روی این کیف ها طرح های جذابی قرار دارد.

استفاده از کیف جعبه ای
عینک های قاب بزرگ

در فصل پاییز استفاده از عینک های آفتابی منسوخ می شود و می توانید از عینک های تزئینی استفاده کنید و چیزی که در هفته مد فشن مشاهده شد، استفاده از عینک های قاب بزرگ است که جز ترند های پاییزی سال ۲۰۲۱ است.

استفاده از کیف ریش دار

در کنار ترند کیف های مکعبی، کیف های ریش دار هم جز ترند پاییز ۲۰۲۱ می باشد. این مدل کیف ها بسیار زیبا هستند و برای فصل پاییز کاملا مناسب است. ریش های این مدل از کیف ها در باد های پاییزی در هوا معلق می شود و زیبایی خاصی به استایل شما می دهد.

استفاده از کیف ریش دار
کلام آخر

در این مقاله به معرفی برترین اکسسوری پاییز سال ۲۰۲۱ پرداختیم. با مطالعه این مقاله به راحتی می توانید با ترند و استایل های پاییزی آشنا شوید و خودتان را برای این فصل زیبا آماده کنید. برای خرید انواع شال و روسری پاییزی به سایت مروا مزون مراجعه کنید.