تابستان از فصل های گرم که با آفتاب داغ و روز های طولانی انتخاب لباس را برای ما سخت و محدود می کند. با انتخاب مناسب و درست یک شال تابستانی می توانیم یک استایل تابستانی جذاب و راحتی داشته باشیم. یکی از دغدغه همه خانم ها این است که چه نوع شالی و چه رنگ طرحی خریداری کنند که در تابستان هم خنک باشد و هم به استایلشان بیاید، باید به شما بگوییم که در این مطلب قصد داریم تا بهترین جنس روسری در تابستان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک خرید راحت داشته باشید و از تابستان خود لذت ببرید.

حنس مناسب روسری در فصل تابستان

در واقع همانطور که گفته شد، فصل بهار و تابستان فصل گرمی می باشد و لازم است که خانم ها از شال و روسری سبک و خنک استفاده کنند. در ادامه جنس های مخصوص تابستان را به شما معرفی می کنیم همراه ما باشید .

شال و روسری نخی

یکی از بهترین انتخاب جنس روسری در تابستان، شال و روسری نخی می باشد. این جنس از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و در طرح ها و رنگ های مختلف می توانید روسری و شال نخی خریداری کنید و جدا از تنوع ظاهری بالا این مدل شال و روسری ها از قیمت مناسبی برخوردار است.

شال و روسری نخی

شال و روسری حریر

جنس حریر هم از جمله جنس هایی می باشد که برای استفاده در فصل گرما بسیار مناسب و کاربردی است. این جنس از روسری و شال را می توانید در همه جا استفاده کنید اما بیشتر برای مجالس کاربرد دارد و با شال و روسری حریر می توانید استایل مجلسی و شیکی داشته باشید. اکثر روسری های حریر به صورت ساده و بدون طرح هستند اما می توانید روسری و شال های حریر طرح دار زیبایی هم پیدا کنید .

شال و روسری حریر

شال و روسری نخ ابریشم و ساتن

شال و روسری نخ ابریشم از دسته جنس هایی است که در میان خانم ها بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. نخ ابریشم از جمله بهترین جنس روسری در تابستان می باشد و در بازار فروش بالایی دارد. ساتن هم از جمله جنس هایی است برای شال و روسری استفاده می شود و برای شال و روسری های نازک تر از ساتن معمولی تر استفاده می شود که گرمای کمتری تولید کند.

شال و روسری های ساتن هم به مانند حریر می توانید در مجالس استفاده کنید. شال و روسری های با جنس لمه و شاین دار نیز امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و بسیار شیک و مجلسی است . این نمونه از جنس ها بسیار زیبا هستند و دارای انواع مختلفی هستند که می توانید خریداری کنید.

تنوع طرح و رنگ در جنس روسری در تابستان

در واقع در فصل تابستان و بهار همه لباس ها رنگی رنگی و طرح دار هستند و از طرح ها و رنگ های پاستیلی تابستانی استفاده می شود که استایلمان حال و هوای تابستاتی داشته باشد. به طور معمول خانم ها مخصوصا دختر خانم های جوان تمایل به استفاده و خرید روسری و شال های رنگی و طرح دار هستند. انتخابی بسیار مناسب که مخصوص استایل تابستان می باشد. جالب است که بدانید پوشیدن رنگ های شاد در دورهمی های دوستانه و مهمانی ها باعث می شود تا روحیه خودتان شادتر شود همچنین بر روحیه سایر افراد هم تاثیر خواهید گذاشت.  بنابراین بهترین جنس روسری در تابستان را انتخاب کنید و فراموش نکنید به سراغ رنگ های شاد و تابستانی بروید.

تنوع طرح و رنگ در جنس روسری در تابستان

پیشنهاد استایل در انتخاب جنس روسری در تابستان

همانطور که گفته شد شال و روسری در فصل گرما و تابستان دارای رنگ های شاد و روشن هستند تا از جذب گرما و نور جلوگیری کند. از نکات دیگری که در انتخاب شال و روسری باید توجه کنید، رنگ پوستتان است باید طرح و رنگی را برای شال و روسری خود انتخاب کنید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد. همچنین باید جنس و کیفیت شال و روسری شما قابل قبول باشد و به راحتی نخ کش نشود یا پرز ندهد زیرا شما قرار است به صورت روزانه از آن استفاده کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب به طور کامل بهترین جنس روسری در تابستان را به شما معرفی کردیم و طریقه خرید و انتخاب شال و روسری هم مورد بررسی قرار دادیم. مروا مزون از فروشگاه های آنلاینی می باشد که در زمینه فروش شال و روسری فعالیت می کند و می توانید انواع روسری و شال های تابستانی با رنگ های جذاب تابستانی و طرح های زیبا انتخاب و خریداری کنید.