احتمالا شما هم به دنبال بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی هستید. درواقع رنگ طوسی جز رنگ های خنثی به شمار می رود و این موضوع باعث می شود تا شما به راحتی با رنگ های دیگر ست کنید. در واقع شما خرید مانتو طوسی می توانید هم استایل اسپرت و هم استایل مجلسی داشته باشید و با یک تیر چند نشان بزنید. برخی از رنگ شال ها با مانتو طوسی بسیار زیبا و جذاب خواهد بود در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بهترین رنگ های شال برای مانتو طوسی را بگوییم.

معرفی رنگ طوسی

قبل از معرفی بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی بهتر است که با این رنگ آشنا شوید. رنگ طوسی یک رنگ ساده ای می باشد که در عین سادگی ظاهر شما را بسیار جذاب خواهد کرد. در روانشناسی رنگ ها، این رنگ نشان دهنده اعتماد، اطمینان، آرامش، استقلال و هوش است. یکی از بهترین زمان ها برای استفاده از این رنگ، فصل زمستان و پاییز است. از آنجایی که خنثی است دارای مکمل های رنگ زیادی هم می باشد و به همین دلیل ست کردن رنگ آن بسیار ساده است.

مانتو طوسی و شال قرمز یا زرشکی

یکی از بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی، قرمز یا زرشکی است. این ترکیب رنگ برای فصل سرد بسیار کاربردی است زیرا جز ترکیب رنگ گرم به حساب می آید . پس اگر شال قرمز را انتخاب کردید همراه با جین با رنگ آبی و کفش یا کیف به رنگ شال می­‌تواند این ست را تکمیل کنید و استایل زیبایی داشته باشید.

مانتو طوسی و شال قرمز یا زرشکی

شال بنفش و مانتو طوسی

دومین رنگ که جز بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی به حساب می آید، رنگ بنفش است. منظور از بنفش یک بنفش ارغوانی یا با ته مایه طوسی است که در کنار مانتو طوسی شما جلوه زیبایی داشته باشد. در واقع ترکیب رنگ بنفش و طوسی در کنار هم بسیار آرامش بخش می باشد و یک استایل شیک و جذابی برای شما ایجاد می کند. بهتر است که با انتخاب شال بنفش از مانتو طوسی ملایم تری را انتخاب کنید تا ترکیب رنگی بی نظیری داشته باشید.

شال بنفش و مانتو طوسی

شال زرد و مانتو طوسی

یکی از ست های پر انرژی و جذاب با مانتو طوسی استفاده از شال زرد است. رنگ زرد براق یا انبه ای جز رنگ های است که در کنار طوسی ذغالی و سرد بسیار شگفت انگیز خواهد شد. اگر از شال زرد استفاده کردید توجه داشته باشید که برای بقیه اجزا از رنگ خنثی استفاده کنید. با شلوار جین با رنگ خنثی، کفش رنگ طوسی و کیف دوشی به رنگ زردِ شال، تیپ جذاب و پر انرژی خواهید داشت.

شال زرد و مانتو طوسی

انتخاب رنگ سبز در کنار مانتو طوسی

یکی دیگر از بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی، رنگ سبز می باشد. با ترکیب رنگ طوسی و سبز می توانید یک استایل سرزنده و زیبا داشته باشید. این ترکیب رنگ جز استایل های منحصر به فردی می باشد. برای هماهنگی بیشتر بهتر است که از ترکیب رنگ سبز متمایل به زرد ، سبز سدری، سبز زیتونی یا سبزهای ملایم پاستیلی استفاده کنید. برای استفاده از شلوار بهتر است که از شلوار های جین روشن استفاده کنید.

شال زرد و مانتو طوسی

طوسی و نارنجی

یکی دیگر از ترکیب های رنگی پر انرژی، رنگ طوسی و نارنجی در کنار هم است. استفاده از شال نارنجی تند و براق در کنار مانتو طوسی پر رنگ و ذغالی یک استایل جذاب و پر انرژی برای شما می سازد. در انتخاب شال به رنگ نارنجی توجه داشته باشید که طبق تنالیته رنگ طوسی پیش روید. به عنوان مثال هر چه رنگ طوسیِ مانتو روشن تر باشد، شال نارنجی نیز روشن تر انتخاب شود.

شال زرد و مانتو طوسی

شال صورتی کم رنگ به همراه مانتو طوسی

صورتی کم رنگ هم جز بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی به حساب می آید. این ترکیب بسیار پرطرفدار است و یک استایل شیک و مدرن را برای شما می سازد. این ترکیب رنگ برای فصل بهار بسیار ایده آل و مناسب است. برای تکمیل این ست می­‌توانید از رنگ خنثیِ کرم یا خانواده آبی­‌ها، یعنی سرمه‌­ای استفاده کنید.

شال صورتی کم رنگ به همراه مانتو طوسی

 

رنگ آبی در کنار رنگ طوسی

آبی جز رنگ های است که به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود. به همین دلیل شال آبی در کنار مانتو طوسی یک ترکیب رنگ فوق العاده خواهد بود. طیف آبی‌­های ملوانی روشن تا فیروزه‌­ای با طوسی­‌های روشن ترکیب چشم‌­نوازی را به وجود می­‌آورد.

رنگ آبی در کنار رنگ طوسی

مانتو طوسی و شال سرخابی

شال سرخابی هم جز بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی می باشد. ممکن است که سرخابی با طوسی خیلی به هم ربط نداشته باشند اما در کنار هم ترکیب رنگ زیبایی را به وجود می آورد. با انتخاب این استایل جسارت ریسک کردن در استایل منحصر به فرد را از خود نشان می دهید.

مانتو طوسی و شال سفید

رنگ سفید هم جز رنگ های خنثی به حساب می آید و همین طور از رنگ های سازنده طوسی می باشد. استفاده از این دو ترکیب رنگ در کنار هم استایل زیبایی را برای شما می سازد. برای مجالس رسمی، شال سفید با مانتو طوسی، ست شیک و کلاسیکی را می­سازد.

مانتو طوسی و شال سفید

کلام آخر

در این مقاله بهترین رنگ شال برای مانتو طوسی را مورد بررسی قرار دادیم و با خواندن این مقاله به راحتی می توانید برای مانتو طوسی خود شال انتخاب کنید و یک استایل زیبا و جذاب داشته باشید. برای خرید شال و روسری در رنگ و مدل های مختلف پیشنهاد می کنیم به سایت مروا مزون مراجعه کنید.