رنگ زرشکی جز رنگ های سخت و پر ریسکی برای ست کردن به نظر می رسد اما اگر با اصول ست کردن آشنا باشید این رنگ از پتانسیل زیادی برای ست شدن با دیگر رنگ ها برخوردار است. در این مقاله قصد داریم تا بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی را مورد بررسی قرار دهیم و به شما رنگ های مناسب برای ست کردن مانتو زرشکی را خواهیم گفت. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

معرفی رنگ زرشکی

قبل از این که بهترین روسری مناسب  مانتو زرشکی را مورد بررسی قرار دهیم بهتر است که با رنگ زرشکی بیشتر آشنا شویم. این رنگ ترکیبی از دو رنگ قرمز و بنفش می باشد. این رنگ با ترکیب های مختلفی ست می شود. رنگ سبز به خصوص سبز ارتشی یکی از رنگ های است که با زرشکی ترکیب فوق العاده ای خواهد داشت. در واقع ترکیب سبز ارتشی، زرشکی و قهوه‌ای ست بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد. ترکیب قرمز روشن با زرشکی هم برای افراد با پوست روشن بسیار مناسب است. ترکیب رنگ صورتی کمرنگ با زرشکی یک استایل شیک و زیبایی برای شما می سازد. علاوه بر این رنگ‌های نارنجی، خاکستری، کرم، مشکی، سفید و سورمه‌ای نیز مکمل‌های بسیار جذاب و زیبایی برای ست شدن با رنگ زرشکی هستند. در واقع ست شدن این رنگ با رنگ های مختلف باعث محبوبیت استفاده از مانتو زرشکی شده است.

روسری مشکی در کنار مانتو زرشکی

یکی از رنگ ها که جز بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی است، رنگ مشکی می باشد. ترکیب مشکی و زرشکی یک استایل رسمی برای شما می سازد. رنگ مشکی از درخشندگی رنگ زرشکی کم می کند اما یک استایل شیک و جذاب برای شما می سازد که برای همایش ها و مهمانی های رسمی بسیار مناسب است. در این استایل توجه داشته باشید که از شلوار و کیف و کفش مشکی استفاده کنید تا یک استایل جذاب داشته باشید.

بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی

روسری سبز لجنی در کنار مانتو زرشکی

همانطور که در بالا گفته شد رنگ سبز ارتشی یا لجنی در کنار رنگ زرشکی یکی از ترکیب ها فوق العاده جذاب می باشد. در نتیجه بهترین روسری مناسب برای مانتو زرشکی استفاده از روسری سبز لجنی است. با این ترکیب رنگ می توانید استایل زیبایی داشته باشید.

ترکیب رنگ زرد در کنار زرشکی

روسری های زرد رنگ یکی از ترکیب رنگ های مناسب برای مانتو زرشکی می باشد و می توان رنگ زرد را مکمل مناسبی برای مانتو زرشکی دانست. این رنگ باعث می شود تا درخشندگی رنگ زرشکی چند برابر شود. این ترکیب رنگ برای افراد با استایل لاغر بسیار مناسب می باشد.

روسری کرم در کنار مانتو زرشکی

یکی دیگر از بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی، روسری کرم است. این ترکیب رنگ باعث روشن شدن رنگ زرشکی می شود و در کنار آن بهتر است که از کیف و کفش کرمی استفاده شود. این دو رنگ در کنار هم جذابیت زیادی به استایل شما خواهد داد.

روسری کرم در کنار مانتو زرشکی

استفاده از روسری سفید

همه ما روسری یا شال سفید در کمد خود داریم و این رنگ سفید چون خنثی است با هر رنگ مانتویی ست می شود و رنگ زرشکی هم جز این رنگ ها می باشد و می توانید به راحتی روسری یا شال سفید را به همراه مانتو زرشکی خود ست کنید. این ترکیب رنگ باعث می شود تا مانتو زرشکی شما بیشتر دیده شود.

استفاده از روسری سفید

مانتو زرشکی و روسری خاکستری

خاکستری یا طوسی هم جز رنگ های خنثی می باشد و شما به راحتی می توانید آن را با هر رنگی ست کنید. استفاده از یک روسری طوسی با ترکیب رنگ های طوسی تیره و مشکی در کنار مانتو زرشکی می تواند یک استایل زیبا برای شما بسازد. اگر قصد دارید بدانید رنگ مناسب شال با مانتو طوسی چیست به این مطلب مراجعه کنید.

قرمز در کنار زرشکی

در واقع شاید این تصور را داشته باشید که رنگ قرمز با زرشکی همخوانی ندارد اما این تصور اشتباه است زیرا قرمز جز رنگ های است که با زرشکی همخوانی دارد و تن های مختلف زرشکی به راحتی با قرمز ست می شود. در نتیجه یکی از بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی استفاده از رنگ قرمز است. البته قرمز روشن با زرشکی ترکیب شگفت انگیزی خواهد بود.

استفاده از روسری های طرح دار در کنار مانتو زرشکی

استفاده از روسری های طرح دار و شلوغ هم استایل مناسبی برای مانتو زرشکی است و در کنار مانتو زرشکی از این مدل روسری ها هم می توانید استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که در طرح و خطوط روسری شما از رنگ زرشکی استفاده شده باشد.

استفاده از روسری های طرح دار در کنار مانتو زرشکی

رنگی زرشکی یکی از رنگ های پرطرفدار پاییز

از آنجا که بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی را به شما معرفی کردیم لازم است که بدانید زرشکی یکی از رنگ های مناسب برای فصل پاییز می باشد.  ترکیب رنگ های زرد و زرشکی، قرمز و زرشکی، طوسی و زرشکی جز ترند های پاییزی به حساب می آید و با این ترکیب رنگ ها می توانید یک استایل جذاب و زیبا پاییزی داشته باشید.

کلام آخر

در این مقاله بهترین روسری مناسب مانتو زرشکی را مورد بررسی قرار دادیم و تمام رنگ های که با مانتو زرشکی ست می شود را عنوان کردیم. با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که رنگ زرشکی رنگ سختی نمی باشد و می توانید با رعایت اصول و نکاتی که در این مقاله گفته شد یک استایل جذاب و زیبا با رنگ زرشکی داشته باشید. برای خرید انواع رنگ ها و مدل های روسری پاییزی می توانید به سایت مروا مزون مراجعه کنید.