بهترین شال برای مانتو جین از مواردی است که در این مقاله قصد داریم تا آن را مورد بررسی قرار دهیم. درواقع مانتو جین یکی از مانتو های پرطرفدار در میان بانوان است و به دلیل جنس خاصی که مانتو جین دارد لازم است که در انتخاب شال و رنگی که انتخاب می کنیم دقت کافی و لازم داشته باشیم. جنس پارچه و نوع پارچه شالی که برای مانتو جین انتخاب می کنیم باید با مانتو ما هماهنگ باشد تا استایل زیبا و منحصر به فردی داشته باشیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با روش ست کردن شال با مانتو جین آشنا شوید.

بهترین شال برای مانتو جین متناسب با رنگ

قبل از این که بهترین شال برای مانتو جین را مورد بررسی قرار دهیم لازم است که بدانیم که چه رنگ های با مانتو جین بهتر و جذاب تر است.

 • رنگ‌های قرمز، زرشکی و نارنجی
 • رنگ صورتی و رنگ ‌های پاستیلی
 • خردلی و رنگ زرد
 • رنگ سبز
 • رنگ های خنثی به مانند مشکی،سفید و طوسی
 • رنگ آبی و سرمه‌ای
 • رنگ‌های ارغوانی و بنفش
 • سرکه‌ای و رنگ‌های نود

انتخاب رنگ های خنثی برای مانتو جین

بهترین شال برای مانتو جین انتخاب درست رنگ می باشد که یکی از این دسته رنگ ها، رنگ های خنثی می باشد. رنگ های همچون بژ، مشکی، سفید و طوسی جز رنگ های خنثی هستند که به خوبی با مانتو جین ست می شوند و می توانید با این ترکیب رنگی یک استایل اسپرت و جذاب داشته باشید.

انتخاب رنگ های خنثی برای مانتو جین

انتخاب رنگ قرمز

در واقع رنگ قرمز مکمل رنگ آبی می باشد و به همین دلیل رنگ های مکمل به خوبی با هم ست می شوند و می توانیم یکی دیگر از رنگ های مناسب و جذاب برای مانتو جین را رنگ های قرمز و مشابه آن می باشد. به طور مثال شما می توانید با مانتو لی تیره از رنگ زرشکی استفاده کنید.

انتخاب رنگ سبز

در ادامه انتخاب بهترین شال برای مانتو جین، رنگ سبز هم از گزینه های انتخابی شما می تواند باشد زیرا هماهنگی خوبی با مانتو جین دارد. شما می توانید از طیف رنگی سبز تیره برای مانتو های جین تیره و از سبز های روشن برای مانتو لی روشن استفاده کنید و استایل مناسبی داشته باشید.

انتخاب رنگ سبز

رنگ زرد و خردلی

یکی دیگر از رنگ های مکمل آبی، رنگ زرد می باشد. شما می توانید با مانتو جین خود یک شال لیمویی یا خردلی بگذارید تا یک استایل دخترانه اسپرت داشته باشید و برای رنگ زرد حتما توجه داشته باشید که از مانتو جین روشن استفاده کنید.

انتخاب رنگ زرد

رنگ قهوه ای و نارنجی

رنگ قهوه ای یکی از رنگ های هماهنگ با مانتو لی تیره می باشد و می توانید مانتو جین روشن خود را با شال های نارنجی روشن و قهوه ای روشن ست کنید.

رنگ قهوه ای و نارنجی

رنگ آبی و بنفش و ارغوانی

در انتخاب بهترین شال برای مانتو جین می توانید از این دسته از رنگ ها هم استفاده کنید. این رنگ ها با مانتو لی شما به خوبی ست می شوند و استایل زیبایی برای شما می سازد.

رنگ آبی و بنفش و ارغوانی

انتخاب جنس شال

یکی از نکاتی که در بهترین شال برای مانتو جین تاثیر دارد، انتخاب جنس شال می باشد. با توجه به جنس خاص لی توصیه می کنیم که هر جنس شالی را انتخاب نکنید. توجه داشته باشید که جنس شال شما باید به گونه ای باشد که با جنس مانتو جین شما هماهنگ باشد. از پوشیدن شال های حریر، ساتن براق و ابریشمی با مانتو جین خودداری کنید. شال های مناسب برای مانتو لی جنس های: ابریشم کج راه، ابریشم توییل، شال های نخی و پشمی است.

نکاتی که در ست کردن مانتو جین باید رعایت کنید:

 • گاهی می‌توانید به جای ست کردن شال یا روسری با شلوار، شالتان را با کیف و کفش ست کنید
 • کفش‌های براق و درخشان با رنگ‌های سفید و رزگلد که این روز‌ها خیلی ترند هستند، انتخاب‌های خوبی برای ست مانتو لی روشن خواهند بود
 • ضخامت مانتو جین خود را با توجه به فصل انتخاب کنید. برای فصل‌های گرم از مانتو‌های جین کاغذی و برای فصل های پاییز و زمستان از جنس با پارچه‌های ضخیم‌تر استفاده کنید.
 • پوشیدن کیف و کفش‌های هولوگرامی با ست اسپرت مانتو جین استایل جذاب تری برای شما می سازد.

ست کفش با مانتو جین

همانطور که بهترین شال برای مانتو جین را مورد بررسی قرار دادیم، لازم است که ست های کفش مناسب با مانتو لی هم بررسی کنیم. کفش های زیر انتخاب مناسبی برای مانتو جین هستند:

اسنیکر‌ها یکی از انتخاب های مناسب برای مانتو جین هستند زیرا بسیار راحت و زیبا هستند و می توانید یک استایل اسپرت جذاب داشته باشید. اسنیکرهای سفید این روز‌ها خیلی ترند اند پس حتما آن‌ها را در اولویت قرار دهید

اگر مانتو جین خود را در فصل پاییز و سرما می پوشید می توانید به سراغ نیم بوت های دخترانه بروید که بسیار زیبا و شیک هستند.

صندل‌ها و کفش‌های عروسکی می‌توانند انتخاب شما برای ست مانتو و شلوار اسپرت شما برای فصل بهار و تابستان باشند.

کلام آخر

در این مقاله بهترین شال برای مانتو جین را مورد بررسی قرار دادیم و انواع رنگ های مناسب شال برای مانتو جین را گفتیم و شما با خواندن این مقاله به راحتی می توانید به سراغ کمد خود بروید و یک استایل اسپرت جذاب با مانتو جین داشته باشید و دغدغه و نگرانی برای انتخاب شال برای مانتو جین خود نداشته باشید. برای خرید انواع شال و روسری جذاب و شیک و با کیفیت می توانید به سایت مروا مزون مراجعه کنید.