استایل با روسری کوتاه یکی از زیباترین و جذاب ترین استایل ها می باشد و امروزه روسری های کوتاه و کوچک بسیار ترند شده است و در طرح ها و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد. جالب است که بدانید روسری های کوتاه آنقدر مورد توجه قرار گرفته است که هنرپیشه های خارجی هم از این استایل استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم تا جدیدترین مدل های روسری کوتاه را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

استایل با روسری کوتاه

در واقع این موضوع که کدام مدل روسری کوتاه با نوع لباس شما ست است بسیار مهم می باشد. به این دلیل که روسری یکی از اجزای مهم در استایل شما می باشد و باید به مدل و طرح و رنگ روسری خود توجه داشته باشید تا به طور کامل با نوع لباس شما ست باشد. یکی از نکات برای انتخاب روسری کوتاه این است که مدل روسری کوتاه را بر اساس چهره و فرم صورت خود انتخاب کنید.

استایل با روسری کوتاه

 

استایل فانتزی

یکی از استایل با روسری کوتاه، داشتن استایل فانتزی با این مدل روسری ها است که این نوع استایل برای دختر خانم های جوان بسیار مناسب می باشد. در واقع اگر شما قصد داشته باشید که یک استایل غیر رسمی و جذاب داشته باشید لازم است که استایل فانتزی با روسری کوتاه را انتخاب کنید. شما می توانید یک کوتاه با یک شلوار و یک کیف دستی کوچک به همراه روسری کوتاه بپوشید و یک استایل فانتزی جذاب داشته باشید.

استایل فانتزی با روسری کوتاه

استایل کلاسیک

شما می توانید با روسری کوتاه یک استایل کلاسیک هم داشته باشید اما با رنگ های زیاد. برای داشتن این نوع استایل لازم است که شما یک روسری کوتاه بدون طرح با یک رنگ جذاب انتخاب کنید و با پیراهن خود این رنگ را ست کنید و یک استایل جذاب و منحصر به فرد کلاسیک داشته باشید. شما می توانید در این استایل از مانتو یا پیراهن های چهارخانه استفاده کنید و در کنار آن یک روسری با رنگ خنثی سر کنید. در کنار این استایل می توانید از اکسسوری های به مانند زیورآلات و کیف استفاده کنید تا یک تیپ کلاسیک لوکس داشته باشید.

استایل کلاسیک

استایل نوستالژی

یکی از مدل های جذاب، استایل نوستالژیک است. به این صورت که شما روسری کوتاه خود را با کت های بلند و کفش پاشنه دار و دامن بپوشید. با این استایل می توانید یک تیپ نوستالژی و در حالتی کلاسیک داشته باشید. در این استایل بهتر است که از روسری های کوتاه با جنس ابریشم یا ساتن استفاده کنید. یکی از نکاتی که در این استایل باید به آن توجه داشته باشید، تیپ یقه لباس شما می باشد. به این صورت که یقه لباس شما نباید خیلی بسته باشد به خصوص اگر روسری شما زیر چانه شما گره بخورد.

استایل کلاسیک

استایل اسپرت یا کژوال

در واقع استایل های اسپرت به دلیل راحت بودن همیشه محبوب بوده است و جالب است که بدانید در این تیپ هم شما می توانید از روسری کوتاه استفاده کنید. در این استایل بهتر است که از روسری کوتاه از جنس نخ را انتخاب کنید و بدون طرح و کاملا ساده باشد و برای انتخاب رنگ بهتر است که از رنگ های خنثی استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از روسری های براق و ساتن در این مدل استایل اصلا توصیه نمی شود.

استایل اسپرت

استایل بوهمین

از دیگر مدل های جذاب می توانیم به بوهیمن اشاره کنیم که در این مدل استایل لازم است تا یک پیراهن ماکسی و گشاده بپوشید و پیراهن شما دارای طرح های نامنظم باشد بسیار جذاب تر خواهد بود. همچنین می توانید از دامن های بلند به همراه بلوز های گشاد گلدوزی شده هم استفاده کنید. در این مدل استایل ها اغلب یقه پیراهن ها باز می باشد به همین دلیل استفاده از روسری کوتاه نخی بسیار جذاب خواهد بود شما در کنار این تیپ می توانید یک کیف حصیری انتخاب کنید و یک استایل جذاب تابستانی داشته باشید.

جنس روسری های کوتاه

از آنجایی که انواع مدل با این نوع روسری را معرفی کردیم لازم است که با جنس این مدل روسری ها هم آشنا شوید. در واقع روسری های کوچک یا کوتاه جنس های مختلفی دارد و دارای جنسهای نخی، ابریشمی، ساتن، حریر و… می باشد و از طرح و رنگ های گوناگونی برخوردار است و دارای تنوع بالایی است.

طرح و مدل های ترند روسری کوتاه

طرح های روسری کوتاه

استفاده از تزئینات گل دار امسال بسیار ترند شده است و این طرح ها را می توانیم در مدل روسری های کوتاه هم مشاهده کنیم و همینطور این در این مدل روسری ها طرح های خال دار و هندسی هم بسیار دیده می شود. در این طرح ها از گل های ریز و درشت استفاده شده است اما در روسری های کوتاه بیشتر طرح گل های ریز دیده می شود که بسیار هم محبوب می باشد.

کلام آخر

در این مقاله استایل با روسری کوتاه را مورد بررسی قرار دادیم و انواع استایل جذاب با این مدل روسری را به شما معرفی کردیم و شما به راحتی می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از این استایل ها را انتخاب کرده و استایل خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشید. برای خرید انواع مدل روسری در طرح و رنگ های به روز و با کیفیت می توانید به سایت مروا مزون مراجعه کنید.