جدیدترین مدل روسری های پاییزه از مطالبی است که در این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. شال و روسری یکی از مهم ترین پوشش های بانوان است و در استایل و شیک پوشی خانم ها نقش مهمی دارد و به همین دلیل خرید شال و روسری مناسب موضوع بسیار مهمی است. با شروع فصل پاییز و زمستان خانم ها به دنبال خرید انواع شال و روسری پاییزی هستند و در این مقاله قصد داریم انواع مدل و طرح های روسری پاییزه را به شما معرفی کنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

جنس روسری پاییزه

قبل از بررسی جدیدترین مدل روسری های پاییزه بهتر است که جنس شال و روسری های پاییزی را مورد بررسی قرار دهیم. در واقع از آنجا که شال و روسری پاییزه برای فصل زمستان و پاییز استفاده می شود به همین دلیل دارای جنس ضخیم و گرم هستند. البته این ضخامت تنها به معنای شال و روسری بافتنی نیست زیرا شال و روسری پاییزه از جنس های مختلفی برخوردار هستند که مخصوص پاییز می باشد. روسری های پاییزه به راحتی با انواع مدل مانتو اسپرت و بارانی ست می شود و استایل زیبایی برای شما می سازد.

جنس روسری پاییزه

تاثیر روسری در استایل پاییزی

در واقع شاید خیلی ها این تصور را داشته باشند که شال و روسری تنها برای پوشاندن مو ها کاربرد دارد اما باید به شما بگوییم که این تصور غلط است و شال و روسری در تمام دنیا به عنوان یک ابزار مد به کار می رود و این نشان دهنده اهمیت آن در استایل شما می باشد. باید توجه داشته باشید که جدیدترین مدل روسری پاییزه خود را خریداری می کنید باید با فرم صورت شما هماهنگی داشته باشد و بهتر است که شکل هندسی صورت خود را بدانید برای آشنایی با شکل هندسی و فرم صورت خود می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

راهنمای خرید روسری پاییزه

اولین نکته در هنگام خرید جدیدترین مدل روسری های پاییزه توجه به جنس آن است. یکی از پرکاربردترین روسری های پاییزه جنس نخی و ساتن است. روسری های پاییزی نخی دارای نخ بیشتری هستند تا در فصل پاییز گرم باشند . ضخامت روسری نخی برای فصل پاییز به گونه ای باشد که اگر شما دستتان را پشت روسری بگیرید دستتان واضح دیده نشود. روسری های ساتنی نیز  باید بافت منسجم و یکنواختی داشته باشند که با لمس کردن می توانید این موضوع را تشخیص نمایید.

راهنمی خرید روسری پاییزه

انتخاب رنگ

دومین نکته تاثیر گذار در خرید جدیدترین مدل روسری های پاییزه، انتخاب رنگ می باشد که موضوع کاملا سلیقه ای است. اما برای فصل پاییز بهتر است که از رنگ های گرم به مانند قهوه ای،قرمز، نارنجی، زرشکی و… استفاده کنید. این مدل رنگ ها برای فصل پاییز بسیار زیبا هستند و می توانید استایل زیبای پاییزی داشته باشید.

انتخاب قواره روسری

نکته مهم تاثیر گذار در هنگام خرید جدیدترین مدل روسری های پاییزه، قواره روسری یا همان ابعاد روسری می باشد. قواره مورد استفاده در روسری های نخی که بسیار محبوب می باشد قواره ۱۴۰ و قواره ۱۳۰ می باشد. ولی این قواره در روسری های ساتنی کاربرد کمتری دارد که می‌توان قیمت بالای تمام شده را یکی از دلایل این امر دانست و قواره های مورد استفاده در این روسری ها معمولاً ۱۱۰ و ۱۲۰ می باشد.

انتخاب قواره روسری

معرفی جنس های روسری پاییزه

در جدیدترین مدل روسری های پاییزه باید به جنس آن حتما توجه داشته باشید و بهتر است که با انواع جنس روسری پاییزه آشنا باشید. . یکی از بهترین جنس ها برای فصل پاییز پارچه های پنبه ای است. این جنس شال و روسری سرما را از خود عبور نمی دهد و گرم است و از آنجایی که جنس نخی دارد به راحتی هم اتو می شود. و به مانند دیگر جنس ها سر نمی خورد. این جنس روسری پاییز مناسب فصل سرما می باشد و از جنس بسیار خوبی برخودار است.

از دیگر جنس های مناسب برای روسری پاییز، پارچه ابریشم می باشد که از قیمت بالایی برخوردار است. شال و روسری ابریشم توییل یکی از گزینه های مناسب فصل پاییز می باشد و این جنس بسیار لطیف و مقاوم است و شما می توانید با انواع لباس چرم و لباس های زمستانی خود ست کنید و استایل زیبایی برای خود بسازید.

استفاده از شال و روسری موهر هم یکی از انتخاب های مناسب برای فصل پاییز می باشد. می توانید این جنس شال و روسری را با رنگ های خنثی انتخاب کنید و برای روز های خیلی سرد استایل بسیار زیبایی داشته باشید. پارچه موهر برای فصل پاییز و زمستان کاربرد دارد و برای آشنایی بیشتر با شال موهر می توانید به این مطلب مراجعه کنید. شال و روسری پاییز از جنس موهر می تواند انتخاب درست و منطقی باشد.

معرفی جنس های روسری پاییزه

کلام آخر

در این مقاله به شما جدیدترین مدل روسری های پاییزه را معرفی کردیم و نکات خرید روسری پاییزی هم عنوان کردیم.  با رعایت این نکات شما می توانید روسری های مناسبی انتخاب کنید تا هم باعث گرم شدن شما شود و هم کاربردی باشد و  استایل زیبا و منحصر به فردی هم به شما بدهد. شما می توانید برای خرید انواع روسری پاییز 1400 و آشنایی با انواع مدل ها شال و روسری ها در فصل پاییز به مروا مزون مراجعه کنید و خرید راحت و بی دغدغه ای داشته باشید.