امروزخ مانتو کتی به یکی از مدل های پرطرفدار و محبوب در میان خانم ها تبدیل شده است که دارای تنوع گسترده ای هم می باشد. یکی از چالش های پوشیدن مانتو کتی، انتخاب شال و روسری مناسب برای مانتو کتی است. در واقع انتخاب شال و روسری جز یکی از دشوارترین انتخاب ها برای بانوان می باشد. یکی از دغدغه های بانوان به شمار می رود. در این مقاله قصد داریم شما را راهنمای کنیم که چه نوع شال و روسری مناسب برای مانتو کتی است. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

انواع مانتو کتی

قبل از بررسی نکات لازم برای روسری و شال مناسب برای مانتو کتی، بهتر است که با انواع مانتو کتی آشنا شوید. همانطور که گفته شد مانتو کتی دارای تنوع و انواع مختلفی در بازار است. یکی از مدل ها مانتو کتی کرپ یا کتان در رنگ ها و طرح های مختلف است که انتخاب مناسبی برای روز های تابستان و بهار است. انتخاب مانتو کتی با پارچه های ضخیم و پشمی برای فصل زمستان و پاییز نیز مناسب است. در واقع مانتو های کتی دارای انواع کوتاه و بلند، جلوباز و دکمه دار و…  وجود دارد. انتخاب هر مدل مانتو کتی به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد.

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل رسمی

برای داشتن یک استایل رسمی زیبا با استفاده از مانتو کتی می توانید از شلوار های بوت کات و پارچه ای استایلیش استفاده کنید. برای رنگ مانتو کتی می توانید از رنگ های تیره و نود به مانند مشکی، کرم یا پودری استفاده کنید. استفاده از کفش های پاشنه بلند و کیف های مجلسی هم استایل شما را زیباتر می کند. برای انتخاب روسری و شال مناسب برای مانتو کتی می توانید در این سبک استایل از شال های ساده تک رنگ استفاده کنید و یک ظاهر جذاب و رسمی داشته باشید.

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل رسمی

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل اسپرت

جالب است که بدانید از مانتو کتی می توانید در استایل اسپرت هم استفاده کنید. برای داشتن یک استایل اسپرت با استفاده از مانتو کتی تنها لازم است که یک شلوار اسکینی با کتونی بپوشید. استفاده از کیف های یک طرفه یا دستی ساده و شال های نخی ساده تک رنگ استایل اسپرت شما را تکمیل خواهد کرد.

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل اسپرت

 

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل کلاسیک

اگر به استایل های کلاسیک علاقه دارید انتخاب مانتو کتی بسیار برای شما مناسب است. پوشیدن مانتو کتی در کنار شلوار های راسته پارچه ای و همرنگ با مانتو شما یا استفاده از شلوار های مام استایل و مام فیت به همراه کفش های تخت یا به عبارت دیگر کفش های عروسکی می تواند یک استایل کلاسیک جذاب را برای شما بسازد. برای ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در این استایل بهتر است که از روسری یا شال های ابریشمی استفاده کنید. انتخاب رنگ مشکی در استایل کلاسیک بسیار جذاب خواهد بود اما از سایر رنگ ها هم می توانید در استایل خود استفاده کنید.

ست کردن مانتو کتی با سرهمی

یکی از استایل های خاص و منحصر به فرد، ست کردن مانتو کتی با سرهمی می باشد. توجه داشته باشید که در هنگام پوشیدن مانتو کتی ترکیب رنگی سرهمی و مانتو کتی خود را رعایت کنید. برای این سبک استایل ها بهتر است که به سراغ مانتو های کتی اور سایز بروید. یکی دیگر از استایل های جذاب با مانتو کتی، پوشیدن آن با دامن کوتاه، شلوارک و پوتین بلند است که می توانید یک استایل جذاب داشته باشید. برای ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی می توانید برای استایل های سرهمی از شال های تک رنگ و ساده استفاده کنید.

ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی در استایل اسپرت

استایل مانتو کتی چهارخانه

یکی از طرح های جذاب و زیبا در مانتو های کتی، طرح های چهار خانه می باشد. به نوعی طرح های چهارخانه از تنوع بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل دست شما باز است و می توانید طبق سلیقه خود انتخاب کنید. اگر می خواهید یک استایل رسمی داشته باشید لازم است که مانتو کتی چهار خانه خود را با استفاده از شلوار جین بپوشید. روسری و شال مناسب برای مانتو کتی چهار خانه، طرح های ساده است سعی کنید که روسری های نخی ساده استفاده شود و طرح شلوغی نداشته باشد.

مانتو کتی راه راه

اگر قصد دارید که قد شما بلند تر و اندام شما کشیده تر نشان داده شود، لازم است مانتو های کتی با طرح های راه راه انتخاب کنید. در واقع اگر قصد دارید که شیک و رسمی به نظر برسید حتما از مانتو های کتی راه راه استفاده کنید در واقع این سبک با استفاده از کفش های پاشنه بلند بسیار زیبا و جذاب خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که با این سبک مانتو ها از شلوار های روشن استفاده نکنید.

کلام آخر

در این مقاله نکاتی برای ست کردن روسری و شال مناسب برای مانتو کتی را عنوان کردیم. علاوه بر این نکات لازم برای داشتن استایل های مختلف با مانتو کتی را مورد بررسی قرار دادیم. با مطالعه این مقاله و رعایت نکات آن می توانید یک استایل زیبا و جذاب با مانتو کتی داشته باشید. برای خرید انواع شال و روسری در طرح و مدل های مختلف هم می توانید به سایت مروا مزون مراجعه کنید.