ست کردن شال و روسری توپ توپی موضوعی است که در این مقاله قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. در واقع اگر شما با اصول ست کردن شال و روسری با لباس خود آگاه باشید به راحتی می توانید لباس خرید کنید و استایل شیک و زیبایی داشته باشید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با اصول ست کردن آشنا شوید و بتوانید یک استایل شیک و جذابی داشته باشید.

شال و روسری توپ توپی

قبل از بررسی ست کردن شال و روسری توپ توپی بهتر است که با این مدل شال و روسری ها آشنا شوید. این مدل شال و روسری ها به مدل توپ توپی معروف است، در میان جوانان بسیار محبوب است و جنس آن ها به طور معمول از نخ می باشد و شما می توانید از آن در تمام فصول سال استفاده کنید. این مدل شال و روسری ها برای دورهمی های دوستانه شما بسیار مناسب است به همین دلیل توصیه می کنیم که در کمد لباس خود حتما یک مدل شال و روسری توپ توپی داشته باشید. البته که لازم است که با اصول ست کردن این مدل شال و روسری آشنا باشید تا بتوانید یک استایل زیبا و منحصر به فردی داشته باشید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم.

شال و روسری توپ توپی

رنگ مناسب هر پوست

برای ست کردن درست و اصولی شال و روسری باید به رنگ پوست خود توجه داشته باشید. در واقع باید این نکته را بدانید که هر پوستی رنگ مخصوص به خودش را دارد و برای  ست کردن شال و روسری با مانتو باید رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. سعی کنید رنگ مانتو های را انتخاب کنید که ست کردن شال و روسری با آن برای شما مشکل نباشد. لازم است که بدانید به طور کلی دو نوع پوست داریم و در ادامه بررسی می کنیم.

پوست سرد

این نوع پوست ها بهترین رنگ ها که مناسب می باشد ازجمله: بنفش، آبی، خاکستری و نقره ای می باشد. پس اگر شما دارای رنگ پوست سرد هستید به سراغ این رنگ ها برای ست کردن شال و روسری خود با مانتو بروید.

پوست گرم

این مدل افراد که دارای این نوع پوست هستند نباید از رنگ های تیره استفاده کنند و رنگ های بنفش، آبی، صورتی، نارنجی و خاکستری که تن روشنی دارند بسیار مناسب خواهد بود.

ست کردن شال و روسری توپ توپی با رنگ سفید

همانطور که گفته شد یکی از نکات تاثیر گذار در ست کردت شال و روسری توپ توپی انتخاب درست رنگ می باشد. اگر قصد دارید با مانتو سفید خود از یک شال و روسری خیلی تیره استفاده نکنید. از آنجایی که شال و روسری در مدل توپ توپی می تواند در دو رنگ استفاده شود و اصول ست کردن آن با شال و روسری ساده متفاوت می باشد پس اگر در این حالت بخشی از طرح شال شما سفید و بخشی دیگر به عنوان مثال مشکی باشد، گزینه‌ ای خوبی برای مانتوی سفید است.

ست کردن شال و روسری توپ توپی با رنگ سفید

ست کردن شال و روسری توپ توپی با مانتو سبز

اگر با مانتو سبز خود می خواهید شال و روسری توپ توپی بزارید بهتر است رنگی را انتخاب کنید که بیشتر دارای طرح قرمز باشد و همچنین انتخاب شال و روسری با رنگ زرد هم گزینه بسیار مناسبی برای مانتو سبز می باشد. با این ترکیب رنگ می توانید یک استایل زیبا و جذابی داشته باشید.

ست کردن شال و روسری توپ توپی با رنگ بنفش و طوسی و قرمز

اگر دارای مانتویی به رنگ طوسی هستید از شال و روسری توپ توپی حتما استفاده کنید زیرا استایل بسیار جذابی خواهد شد.  استفاده از شال و روسری مدل توپ توپی با طیف رنگی صورتی می تواند با مانتو خاکستری ترکیب رنگ بسیار جذابی باشد.

برای مانتو رنگ بنفش  می‌توانید در ست کردن آن با شال و روسری با طرح توپ توپی رنگ‌ هایی را انتخاب کنید که ظاهری جذاب را به بیننده نشان دهد. شال و روسری‌ های توپ توپی که در آن‌ ها از رنگ‌ های صورتی و یا سرخابی استفاده شده باشد، می‌تواند با مانتوی بنفش ترکیب جذابی دارد  و در نهایت با این ترکیب رنگ استایل منحصر به فردی داشته باشید.

می‌توانید از شال و روسری که طرح توپ توپی دارد با مانتو قرمز هم استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که اگر در شال و روسری‌تان از رنگ سبز استفاده شده باشد، می‌تواند با رنگ قرمز بسیار جذاب به نظر آید.

شال و روسری توپ توپی با رنگ مشکی

برای ست کردن شال و روسری این مدل با مانتو مشکی، دقت کنید که در روسری و شال شما تنها از رنگ‌ های تیره استفاده نشده باشد. بهتر است در روسری و شال توپ توپی شما از رنگ‌ های شاد و جذاب استفاده شده باشد. می‌توانید برای ست کردن مانتوی مشکی از شال و روسری‌ هایی با طرح توپ توپی و رنگ‌ های آبی، لیمویی، زرشکی و چنین رنگ هایی استفاده کنید.

شال و روسری توپ توپی با رنگ مشکی

کلام آخر

در این مقاله روش ست کردن شال و روسری توپ توپی را مورد بررسی قرار دادیم و شما را برای ست کردن این مدل شال و روسری با انواع رنگ مانتو شما راهنمایی کردیم. با رعایت این موارد می توانید یک استایل جذاب و زیبا داشته باشید. برای خرید انواع شال و روسری توپ توپی و دیگر مدل های شال و روسری به سایت مروا مزون مراجعه کنید.