اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست ماری موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. طرح پوست ماری یکی از ترند های سال ۲۰۱۹ است که بسیار جذاب و زیبا می باشد و اگر اصول ست کردن لباس ها با این نوع طرح ها را بدانید می توانید یک استایل زیبا و جذابی داشته باشید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با اصول ست کردن لباس هایی با این نوع طرح ها آشنا کنیم.

چه رنگ های با طرح پوست ماری انتخاب کنیم؟

برای راهنمایی اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست ماری، اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید رنگ بندی است. ترکیب مدل پوست ماری با رنگ های خنثی و تک رنگ بسیار زیبا و جذاب است. شما می توانید از رنگ های تند به مانند قرمز و آبی در استایل خود استفاده کنید. اما توجه کنید که اگر از رنگ های تند استفاده کردید، در انتخاب اکسسوری های خود دقت داشته باشید و بهتر است یک یا دو عدد اکسسوری انتخاب کنید تا لباس شما هم به چشم بیاید. برای آشنایی با ترند های اکسسوری ۲۰۲۱ می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

رنگ های خنثی در ترکیب لباس های پوست ماری بسیار جذاب است و باعث می شود تا استایل و لباس شما به خوبی به چشم بیاید. بهتر است که در استایل پوست ماری خود از رنگ های مشکی دوری کنید و از رنگ های قرمز، آبی و سبز ارتشی استفاده کنید.

در استایل  و لباس های پوست ماری هم به مانند دیگر طرح ها دارای رنگ بندی های زیادی دارد همانطور که گفته شد یکی از بهترین رنگ ها که با این طرح بسیار جذاب است رنگ های سفید و سیاه می باشد که همان رنگ های خنثی است. با این حال بهترین رنگ برای ست شدن با آیتم هایی که طرح پوست ماری دارند، مشکی است که جلوه آن ها را چند برابر می کند و از یکنواختی خود کم می کند.

اگر شما کفش پاشنه دار پوشیده ایید پیشنهاد می کنیم که از اکسسوری های همچون: روسری، کمربند و زیورآلاتی با چاپ دیگر حیوانات استفاده کنید. به طور مثال تلفیق طرح پلنگی و پوست ماری بسیار جذاب و شیک است.

بلوز های طرح دار با شلوار

اگر از بلوز های طرح داری به مانند پلنگی و پوست ماری استفاده می کنید، توصیه می کنیم که از شلوار جین استفاده کنید که ترکیب بسیار جذاب و زیبایی است. برای تاپ های طرح دار حیوانات هم می توانید از شلوارک های کتان و جین استفاده کنید.

بلوز های طرح دار با شلوار

 

پوشیدن دامن با لباس های پوست ماری

در ادامه مقاله اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست ماری، پوشیدن دامن های مدادی با لباس های طرح پوست ماری است که استایل بسیار زیبا و جذابی را برای شما می سازد. در مهمانی ها می توانید این دامن را با شومیز ساده مشکی بپوشید اما اگر اهل ریسک کردن در استایل خود هستید پیشنهاد می کنیم که از یک بلوز با طرح پوست ماری استفاده کنید تا یک استایل چشمگیری داشته باشید. استفاده از یک کت پوست ماری با شومیز مشکی هم یک استایل جذاب و فوق العاده ای است. ترکیب کت های پوست ماری با سرهمی مشکی و شلوار پارچه ای و شومیز مشکی بسیار زیبا و جذاب است.

پیراهن های پوست ماری

استفاده از پیراهن های پوست ماری در مهمانی ها بسیار ایده جذابی است و با آن می توانید استایل شگفت انگیزی داشته باشید. همچنین شما می توانید یک استایل ساده داشته باشید و در کنار آن از بوت های بلند پوست ماری استفاده کنید و این بوت های بلند را با انواع شلوار جین جذب بپوشید و در کنار آن با پیراهن های ساده ست کنید تا یک استایل منحصر به فرد و شیکی داشته باشید. انتخاب کفش های پوست ماری برای استایل های بهاری هم مناسب است.

کت های پوست ماری

در ادامه راهنمایی اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست ماری قصد داریم درباره کت های طرح دار همچون پلنگی و پوست ماری صحبت کنیم که بسیار ترند شده است. این نوع کت ها را می توانید با رنگ های مشکی و سفید بپوشید و با انواع شلوار های جین و کتان زیبا می شود. همچنین پوشیدن این نوع کت ها با دامن های کوتاه یک استایل مهمانی شیکی برای شما می سازد.

کت های پوست ماری

استفاده از شال و روسری های پوست ماری

در کنار بلوز و کت های پوست ماری، شال و روسری های پوست ماری و پلنگی هم بسیار ترند شده است. شما می توانید از این سبک شال و روسری ها هم در استایل خود استفاده کنید اما توجه داشته باشید که از مانتو های ساده و بدون طرح با رنگ های خنثی استفاده کنید تا استایل شما بیش از حد شلوغ و نامنظم نشود.

استفاده از شال و روسری های پوست ماری

کلام آخر

در این مقاله اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست ماری را مورد بررسی قرار دادیم و نکات مهمی که در پوشیدن لباس های پوست ماری با استایل خود باید رعایت کنید را عنوان کردیم. با توجه و رعایت کردن این نکات شما می توانید یک استایل جذاب و منحصر به فرد داشته باشید. همچنین اگر به دنبال خرید شال و روسری با طرح پوست ماری هستید، توصیه می کنیم به فروشگاه آنلاین مروا مزون نگاهی بیاندازید، مروا مزون ارائه دهنده انواع شال و روسری با کیفیت در طرح و رنگ های مختلف است.