فصل تابستان فصل زیبایی ها است از این رو دختران جوان تمایل دارند در این فصل از لباس های رنگارنگ و طرح دار استفاده نمایند تا استایلی متفاوت و جذاب برای حضور در مکان های مختلف داشته باشند.

مدل های تیپ تابستانی دخترانه

لباس های تابستانی دخترانه در انواع مدل های مختلف موجود می باشند و برای دوخت این لباس از پارچه های نخی و خنک استفاده می شود. در ادامه تصاویری از انواع استایل تابستانی دخترانه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

استایل تابستانه دخترانه

بهترین روش برای نشان دادن ظرافت و زیبایی دخترانه انتخاب لباس های گلدار برای فصل تابستان می باشد. مانتوهای تابستانه دخترانه در انواع مدل های طرح دار و گلدار موجود می باشند و بهتر است شما برای جذابیت بیشتر استایل خود از این طرح مانتو ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر فرم اندام تان چاق می باشد بهتر است مانتو با گل های ریز را برای پوشیدن انتخاب نمایید و اگر فرم اندامی لاغر یا متناسب دارید مانتوها با گل های درشت و برجسته می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند.

مانتوهای گشاد و جلوباز از انواع مانتوهای خنک هستند که برای پوشیدن در فصل تابستان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند همچنین بهتر است شما از زیر این مانتو ها از تونیک های بلند یا شومیز نخی استفاده نمایید همچنین می توانید مانتوها با پارچه های نخی یا حریر را برای پوشیدن در فصل تابستانه انتخاب نمایید.

 

مروامزون

 

مروامزون
مروامزون