ست کردن هودی با شال یا روسری یکی از چالش های است که خانم ها در فصل زمستان با آن مواجه می شوند. در واقع لباس های زمستانی دارای تنوع زیادی هستند و هودی ها هم یکی از لباس های زمستانی است که بسیار محبوب هستند. با پوشیدن هودی یک استایل اسپرت خواهید داشت که اگر به درستی ست شود می توانید یک استایل شیک و زیبا داشته باشید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با هم بررسی کنیم که هودی با شال بهتر است یا روسری.

هودی چیست؟

قبل از بررسی ست کردن هودی با شال یا روسری بهتر است که بگوییم هودی چیست؟ هودی ها همان سوئیشرت های کلاه داری هستند که دارای زیپ و دکمه ای نیستند و جلو بسته هستند. شما می توانید هودی ها را با لباس های مختلفی بپوشید و استایل های پاییزی زیبایی داشته باشید. طرح و رنگ های متفاوتی از هودی ها در بازار موجود است که طبق سلیقه خود می توانید انتخاب کنید. باید این نکته را به شما بگوییم که هودی ها لباس های آزادی هستند و می توانید آن ها را با لباس های آزاد دیگری بپوشید.

هودی چیست؟

نحوه پوشیدن شال با هودی

یکی از نکاتی که در ست کردن هودی با شال و روسری باید به آن توجه کنید، طریقه پوشیدن شال با هودی می باشد. همانطور که گفته شد هودی نوعی ژاکت یا سوئیشرت می باشد که استایل مورد علاقه نوجوانان و جوانان می باشد و جنس هودی ها به طور معمول از نخ پنبه است و داخل آن پشم وجود دارد. در ابتدا بهتر است که با انواع هودی ها آشنا شوید.

انواع هودی

هودی ها انواع مختلفی دارند و این موضوع نقش بسیار مهمی در ست کردن هودی با شال و روسری دارد و به همین دلیل برای این که استایل زیبای پاییزی با هودی داشته باشید لازم است که انواع را بشناسید . در ادامه انواع هودی را معرفی می کنیم.

هودی های زیپ دار

یکی از مدل های هودی، نوع زیپ دار جلوی آن می باشد و از این مدل هودی ها می توانید در استایل های چند لایه استفاده کنید و زیر آن بلوز، ژاکت یا بلوز یقه اسکی بپوشید استایل زیبایی خواهید داشت.

هودی های نیمه زیپ دار

این مدل هودی ها بسیار کم استفاده می شود. به این صورت است که دارای زیپ هستند اما از کلاه تا روی شکم می باشد. این مدل هودی ها خیلی رایج نیستند.

هودی های یک سره

این مدل هودی ها بسیار محبوب هستند و جز پرطرفدارترین هودی ها می باشند. این نوع هودی ها هیچ نوع زیپی ندارند و به مانند تیشرت پوشبده می شوند.

ست کردن شال و روسری با هودی

ست کردن شال و روسری با هودی

در ادامه قصد داریم تا نکات ست کردن هودی با شال و روسری را مورد بررسی قرار دهیم:

یکی از استایل های جذاب با هودی استایل دانشجویی است همچنین شما می توانید همراه با هودی و شال یک کت تک جین و گرم که مناسب فصول سرد است بپوشید.

یکی دیگر از استایل ها استفاده از مقنعه های حجاب به همراه هودی های یکسره تک رنگ و شلوار های کتان چسب به همراه کتانی اسنیکرز یا نیم بوت چرم می باشد که برای استایل دانشجویی بسیار مناسب است.

استفاده شال های حریر تک رنگ یک هودی نیمه زیپ با رنگ خنثی  و شلوار جین بگ به همراه کتانی بپوشید.

یکی دیگر از نکات ست کردن هودی با شال و روسری، استفاده از شال نخی سفید رنگ به همراه شلوار کتان سفید و کتانی اسنیکرز سفید به همراه هودی یکسره با رنگ های پاستلی می باشد.

ست کردن شال و روسری با هودی

ترکیب دیگر با هودی، استفاده از کت های چهارخانه به همراه دستمال گردن و لگ چسب می باشد.

برای رنگ هودی  بهتر است که از رنگ های خنثی به مانند  رنگ های سفید، مشکی، خاکستری و … استفاده کنید و حتی میتوانید در کنار آنها پالتو بپوشید.

برای انتخاب اکسسوری برای پوشیدن هودی با شال ابتکار به خرج دهید چرا که انتخاب یک اکسسوری زیبا در زیبا به نظر رسیدن شما می تواند بسیار موثر باشد، دستنبد یا ساعت طرح دار انتخاب خوبی است.

طرفداران استایل اسپرت می توانند هودی را با شلوار اسلش بپوشند که در عین زیبایی، بسیار راحت و آزاد است.

برای روزهای سرد زمستان می توانید در کنار هودی یک کاپشن گرم و شلوار جین  بپوشید.

یکی از استایل های شیک و جذاب پوشیدن هودی در کنار پافر می باشد می توانید از رنگ های خنثی و کتانی به همراه کلاه و شال گردن استفاده کنید تا استایل شما کامل و زیبا به نظر برسد.

استایل هودی با شال

از نکاتی که در هودی با شال باید دقت کنید این است که از شال های تک رنگ استفاده کنید تا استایل شما خیلی شلوغ نشود. یکی از استایل های اسپرت و جذاب با هودی استفاده از کلاه لبه دار است که امروزه این مدل استایل بسیار ترند شده است. برای آشنایی با انواع کلاه های جدید و ترند به این مطلب مراجعه کنید.

ست کردن شال با هودی

کلام آخر

در این مقاله نکات طلایی و لازم برای ست کردن هودی با شال و روسری را عنوان کردیم. با رعایت این نکات شما می توانید استایل ها جذاب و اسپرپتی با هودی های خود داشته باشید. برای خرید انواع شال و روسری برای هودی خود در رنگ های مختلف می توانید به سایت مروا مزون مراجعه کنید.