۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها از مطالبی است که در این مقاله قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. در واقع از نظر روانشناسی شیک پوشی باعث اعتماد به نفس و بهبود عملکرد افراد می شود. به این صورت که فرد خوش پوش حس خوب و رضایتی از خود دارد و این حس را به دیگران هم انتقال می دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا رازهای مهم و طلایی برای شیک پوش تر شدن را به شما بگوییم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

پوشیدن لباس متناسب با اندام

یکی از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، این است که شما متناسب با اندام خود لباس بپوشید. در واقع برخی از لباس ها برای اندام سیبی شکل مناسب است و برخی از دبگر لباس ها برای اندام گلابی شکل مناسب خواهد بود و لازم است که به این موضوع توجه داشته باشیم. خانم های که قدکوتاه هستند باید لباس های بپوشند که قد آن ها بلند تر و کشیده تر نشان داده شود و خانم های چاق و توپر نباید لباس های بپوشند که اندامشان از آنچه هست چاق تر دیده شود.

حفظ تناسب اندام

یکی از مواردی که خانم های شیک پوش رعایت می کنند، حفظ تناسب اندام خود می باشد و به سلامتی و اندام خود اهمیت می دهند. به این دلیل که می دانند که اگر اندام مناسبی نداشته باشند حتی اگر بهترین لباس و از بهترین برند را بپوشند تاثیری در زیبایی آن ها نخواهد داشت.

ساده پوشی

یکی از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، رعایت ساده پوشی است. خانم های شیک پوش تلاش می کنند که لباس های ساده و شیک را انتخاب کنند و در عین سادگی لباس شیک و زیبایی باشد.

ساده پوشی

عدم توجه به مد

بسیاری از خانم های شیک پوش تابع مد نیستند و هر نوع لباس عجیبی که مد می شود را نمی پوشند. اگر به مد اهمیت می دهید و خرید لباس های مد برایتان مهم است توصیه می کنیم از خرید لباس های که مناسب اندام شما نیستند یا رنگ لباس شما نمی آید خودداری کنید.

ست کردن رنگ لباس

یکی دیگر از  ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، توجه به رنگ لباس ها می باشد. اگر می خواهید استایل شیک و جذابی داشته باشید حتما به رنگ لباس ها توجه داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که پوست شما بیاید و طبق آن لباس خود را ست کنید.

ست کردن رنگ لباس

سایز لباس

توجه داشته باشید که لباسی را انتخاب کنید که کاملا سایز و اندازه شما باشد. خانم های شیک پوش همیشه لباس های که می پوشند که اندازه آن ها می باشد و از پوشیدن لباس های خیلی جذب و خیلی گشاد خودداری می کنند.

توجه به موقعیت

یکی دیگر از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، توجه به موقعیت مکانی است. به این معنا که شما باید مطابق با موقعیتی که در آن قرار دارید لباس بپوشید. به طور مثال خانم های شیک پوش هیچ گاه در موقعیت های رسمی از لباس های غیر رسمی استفاده نمی کنند.

توجه به موقعیت

انتخاب کفش مناسب

یکی از پارامتر های مهم برای خوشتیپی، انتخاب کفش مناسب است. لازم است که طبق موقعیت کفش را انتخاب کنید و بدانیم که چه زمانی کفش پاشنه دار، کفش ساده، صندل و… بپوشیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب کفش مناسب

انتخاب عطر مناسب

شاید این تصور را کنید که عطر در شیک پوشی و استایل تاثیری ندارد اما هنگامی که عطر مناسب و خوشبویی را انتخاب کنید به دیگران حس شیک پوشی را القا می کنید. هنگامی که بوی خوشی از شما به مشام دیگران برسد نسبت به شما حس خوبی پیدا خواهند کرد.

انتخاب روسری

انتخاب روسری و شال مناسب برای خانم ها یکی دیگر از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها می باشد. لازم است که روسری خود را متناسب با رنگ پوست خودتان انتخاب کنید. انتخاب روسری در نگاه اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است

پوشیدن لباس متناسب با آب و هوا

لازم است که برای شیک پوشی متناسب با فصل لباس بپوشید به این دلیل که پوشیدن صندل در هوای برفی یا پوشیدن شلوار های گشاد در روز های بارانی کار جذاب و عاقلانه ای نمی باشد.

پوشیدن لباس متناسب با آب و هوا

توجه به جواهرات

بسیاری از خانم های شیک پوش از جواهرات زیادی استفاده نمی کنند و همیشه سعی دارند که بهترین زیور آلات را متناسب با لباس هایشان انتخاب کنند. انتخاب یک زیور آلات جذاب شما را زیباتر می کنند و در خاطره ها ماندنی خواهید شد.

انتخاب درست کیف دستی

یکی دیگر از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها انتخاب درست کیف دستی می باشد. در واقع برای این که تمام توجه ها به ظاهر شما جلب شود لازم است که کیف های را انتخاب کنید که از مواد با کیفیتی تهیه شده باشد و ظاهر زیبا و شیکی داشته باشد.

انتخاب درست کیف دستی

آرایش ساده

خانم های شیک پوش هیچ گاه از آرایش های غلیظ و تند استفاده نمی کنند. بهتر است تا حدی آرایش کنید که زیبایی طبیعی شما از بین نرود. ابتدا از صاف کننده یا کرم پودر برای صاف شدن پوست خود استفاده کنید. از مقدار کمی خط چشم و ریمل استفاده کنید. سایه چشم و رژ لب شما باید رنگ های روشن مانند خاکستری یا قهوه ای نیز داشته باشد. اما بعضی اوقات ، مثلاً وقتی به یک مهمانی شبانه دعوت شدید ، می توانید از رژ لب های جسورانه تری مثل قرمز استفاده کنید.

آرایش ساده

استفاده درست از اکسسوری

همیشه سعی کنید که از یک اکسسوری به مانند گردنبند، گوشواره یا انگشتر استفاده کنید. شما می توانید با برخی از لباس های خود گردنبند های بلند استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از اکسسوری تیپ شما را خراب می کند. از اکسسوری ها به اندازه استفاده کنید.

ناخن های مرتب و تمیز

یکی دیگر از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها داشتن ناخن های مرتب و تمیز می باشد. سعی کنید همیشه ناخن های شما مرتب شده و مانیکور باشد. ناخن های خود را لاک بزنید و از همه رنگ ها برای لاک استفاده کنید. بهتر است که گاهی با توجه به لباسی که پوشیده ایید رنگ لاک خود را انتخاب کنید.

استفاده از عینک آفتابی

برای این که شیک تر به نظر برسید استفاده از عینک آفتابی مناسب و زیبا بسیار تاثیر گذار است. به این دلیل که عینک ها مکمل صورت شما هستند.

توجه به رنگ مو

یکی دیگر از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، توجه به رنگ مو می باشد. خانم های شیک پوش از رنگ های لطیف و زنانه و کمرنگ و روشن را انتخاب می کنند. سپس با پوشیدن لباس های رنگ شاد و روشن زیبا می شوند.

توجه به رنگ مو

بی توجهی به پوشش دیگران

خانم های شیک پوش برای انتخاب لیاس خود به لباس پوشیدن دیگران توجه نمی کنند. در واقع طبق استایل و سلیقه خود لباس انتخاب می کنند.

قوانین ست کردن لباس ها را بدانید

آخرین نکته از ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها، دانستن قوانین ست کردن لباس ها و رنگ ها با هم می باشد. برخی از رنگ ها مکمل هم هستند که ترکیب آن ها با هم استایل زیبایی برای شما می سازد و لازم است این رنگ ها را بشناسید و در استایل خود استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله ۲۰ راز برای خوشتیپ تر شدن خانم ها را مورد بررسی قرار دادیم. با رعایت این بیست نکته شما می توانید یک استایل زیبا و جذاب و شیکی داشته باشید. برای خرید انواع روسری جذاب و شیک به سایت مروا مزون مراجعه کنید.